facebook

poz

pielegniarka

STM

REH

poradnia reh

REHd

ORT

AOS

REU

prof

psy

bipe

Odsłon artykułów:
58626

Informujemy, że 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym dla pracowników służby zdrowia z zakresu POZ. (lekarza rodzinnego)
Wszelkie przypadki nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia pacjenta należy zgłaszać do podmiotów realizujących świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej :

WCSzKJ Jelenia Góra ul. Ogińskiego 6 tel.: 75-7537335  lub  Szpital Bukowiec Kowary ul. Sanatoryjna 5 tel.: 723723300 oraz 723724400 lub telefon alarmowy 112, pogotowie ratunkowe 999.

Ośrodek Zdrowia w Mysłakowicach  12 listopada będzie świadczył tylko ambulatoryjne świadczenia specjalistyczne w tym rehabilitacje od 8.00 do 18.00


Powyższe działanie jest zgodne z informacją Ministra Zdrowia opublikowaną w serwisie polskiego rządu 26.10.2018

Dyrektor SPZOZ w Mysłakowicach

Dnia 15.11.18 (czwartek) w Mysłakowicach firma FootMedical przeprowadzi badania stóp u mieszkańców ,którzy będą chcieli sprawdzić swoje stopy. Badania są dla dorosłych i dla dzieci . Przedstawiciel firmy FootMedical będzie doradzał jakie wkładki ortopedyczne można zastosować przy danej wadzie czy dyskomforcie chodzenia.
Badanie będzie prowadzone od godz.10:00 do 17:00 w Samodzielnym  Publicznym Zakładzie Opieki Medycznej. Badanie jest bezpłatne.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mysłakowicach przekazuje w Państwa ręce informacje o naszej placówce i świadczonych usługach. Zapraszamy do przeczytania - pobierz
Dyrektor SP ZOZ Mysłakowice Elżbieta Zakrzewska

Oświadczenie Rady naukowej IMiD - pobierz

Stanowisko Naczelnej Rady Lekarskiej - pobierz

 

shutterstock 80927644-1400x932

Informujemy, że od początku lipca świadczymy w ramach NFZ rehabilitację domową. Skierowania należy składać do naszego ośrodka do działu rehabilitacji ambulatoryjnej.

Wszelkie informacje pod numerem tel. 75 64 708 35

Zapraszamy

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mysłakowicach
świadczy usługi medyczne w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Mamy podpisane umowy w zakresie:

 

  • PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ  w ramach której świadczone są usługi medyczne przez lekarzy pierwszego kontaktu dla dzieci i dorosłych opiekę nad pacjentami przez pielęgniarki środowiskowe i położną środowiskową oraz opieka nad uczniami w szkołach na terenie Gminy Mysłakowice świadczona przez pielęgniarkę  w środowisku nauczania i wychowania.

 

  • PODSTAWOWEJ OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ

 

  • REHABILITACJI AMBULATORYJNEJ

 

  • GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEJ w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w poradni.


Na terenie Ośrodka Zdrowia działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia Poradnia Reumatologiczna prowadzona przez firmę NZOZ „LEKARZ RODZINNY”