facebook

poz

pielegniarka

STM

REH

poradnia reh

REHd

ORT

AOS

REU

prof

bipe

Odsłon artykułów:
40097

Ośrodek Zdrowia w Mysłakowicach ZAPROSZA pacjentów z roczników: 1981, 1976, 1971 i 1966 na nieodpłatne badania związane z realizacją programu profilaktyki chorób układu każenia . Badania są finansowane dla pacjentów zdeklarowanych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Mysłakowicach przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

W zakres badania wchodzi pobranie krwi w celu określenia: cholesterolu całkowitego, Cholesterolu HDL, Cholesterolu LDL, Trójglicerydów, Glukozy, (na czczo) pomiar ciśnienia tętniczego /2-3 krotne/ oraz wykonaniu badań fizykalnych: pomiar wzrostu, wagi ciała , obwodu ramienia i w pasie.

Wspólnie z pielęgniarką zostanie wypełniona ankieta oraz ustalony termin wizyty u lekarza pierwszego kontaktu.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mysłakowicach
świadczy usługi medyczne w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Mamy podpisane umowy w zakresie:

 

  • PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ  w ramach której świadczone są usługi medyczne przez lekarzy pierwszego kontaktu dla dzieci i dorosłych opiekę nad pacjentami przez pielęgniarki środowiskowe i położną środowiskową oraz opieka nad uczniami w szkołach na terenie Gminy Mysłakowice świadczona przez pielęgniarkę  w środowisku nauczania i wychowania.

 

  • PODSTAWOWEJ OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ

 

  • REHABILITACJI AMBULATORYJNEJ

 

  • GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEJ w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w poradni.


Na terenie Ośrodka Zdrowia działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia Poradnia Reumatologiczna prowadzona przez firmę NZOZ „LEKARZ RODZINNY”