facebook

poz

pielegniarka

STM

REH

poradnia reh

REHd

ORT

AOS

REU

prof

psy

bipe

Odsłon artykułów:
42669

Jesień to czas przypominania o profilaktyce nowotworowej, a PAŹDZIERNIK jest szczególnym  miesiącem – miesiącem  walki z rakiem piersi.
Dlatego chcielibyśmy zwrócić uwagę dorosłych kobiet na konieczność wykonywania regularnych badań profilaktycznych i rolę zdrowego stylu życia w zapobieganiu nowotworom.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej przychodni – SPZOZ w Mysłakowicach i skorzystania z badań profilaktycznych w gabinecie ginekologiczno – położniczym, a także badań cytologicznych.

rak

SPZOZ w Mysłakowicach zaprasza do poradni
GINEKOLOGICZNO – POŁOŻNICZEJ

Zapraszamy do naszej poradni także na badania cytologiczne
Kobiety w wieku między  25 – 59 lat objęte są programem SIMP , gdzie badanie można wykonać raz w roku bezpłatnie. W naszej poradni wykonujemy to badanie bezpłatnie dla wszystkich naszych pacjentek.
Badanie Mammograficzne można wykonać ( także bez skierowania ) w:
NZOZ  GINEKOMED
58-560 Jelenia Góra
ul. Kiepury 77

więcej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mysłakowicach
świadczy usługi medyczne w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Mamy podpisane umowy w zakresie:

 

  • PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ  w ramach której świadczone są usługi medyczne przez lekarzy pierwszego kontaktu dla dzieci i dorosłych opiekę nad pacjentami przez pielęgniarki środowiskowe i położną środowiskową oraz opieka nad uczniami w szkołach na terenie Gminy Mysłakowice świadczona przez pielęgniarkę  w środowisku nauczania i wychowania.

 

  • PODSTAWOWEJ OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ

 

  • REHABILITACJI AMBULATORYJNEJ

 

  • GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEJ w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w poradni.


Na terenie Ośrodka Zdrowia działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia Poradnia Reumatologiczna prowadzona przez firmę NZOZ „LEKARZ RODZINNY”